O nás

Jmenuji se Jitka Kohoutová a jsem akreditovaná koučka, lektorka a organizační konzultantka s mnohaletými zkušenostmi z Velké Británie a teď už i České republiky. Moje profesní dráha začala v sociální práci a pedagogice, ale jak jsem se posunovala v karierním žebříčku nahoru, tak jsem se od ní vzdalovala. Zatímco jsem si managerské výzvy užívala, byla jsem si vědoma, že mi chybí nástroje, jak své týmy dovést k jejich maximu. Začala jsem se rozhlížet okolo a vyzkoušela mnoho různých metod. Nakonec jsem zakotvila u Tavistock modelu, symbioze psychodynamického a systemického přístupu v kombinaci s koučinkem a úspěšně ho aplikovala po mnoho let.
Když jsem se rozhodla vrátit do České republiky, byla jsem si vědoma, že budu potřebovat někoho, kdo je na stejné vlnové délce anebo je na jiné, která bude pro mne zajímavá a obohacující. Kromě toho, že jsem se stala členkou EMCC (viz níže) jsem též zkontaktovala různé společnosti a kouče a na své webové stránce www.jkcc.cz dala inzerát, že uvítám spolupráci s jinými kouči. To zabralo a začali se mi ozývat různí profesionálové. Z počátečních rozhovorů na mě opravdu zapůsobili jak profesionálně, tak osobně Katarína Šímová www.katarinasimova.cz a Petr Nedvěd.
Brzy jsme spolu začali spolupracovat  a poznávat se dále. Výsledkem je náš společný projekt, v kterém  díky naší unikátní směsi vědomostí, zkušeností a schopností nabízíme služby pro Vaše organizace a podniky s podporou našeho webmastera a IT specialisty Jakuba Kohouta www.jakubkohout.com
EMCC je profesionální združení koučů a supervizorů – více info na www.emccczech.cz/o-emcc/

Seznamte se s týmem našich profesionálních koučů.

Jitka Kohoutová koučink Liberec

Bc. Jitka Kohoutová, MA (Hons), BSc (SW)

CEO - Kouč

10 let praxe ve vrcholovém managementu v Cambridge.

Katarína Šímová koučink Liberecportrait

Ing. Katarína Šímová

Kouč - Manager

10 let praxe v managementu Škoda a jiných velkých automotive organizacích.

Jakub Kohout - koučink

BSc. Jakub Kohout

Digital - Web Design - Marketing - Video - PPC - Grafika

12 let praxe ve web designu, marketingu a brand promotion.

Jika Kohoutová koučink Liberec

Bc. Jitka Kohoutová, MA (Hons), BSc (SW) 

je zkušená managerka, lektorka, konzultanka, koučka a supervizorka. Většinu svého profesionálního života strávila v městě Cambridge ve Velké Británii, kde pracovala jako senior manager a organisational consultant. Posledních několik let její praxe v UK jako Head of Services pro Cambridgeshire County Council.

Vyjma klasického vysokoškolského vzdělání a praxe v sociální práci a pedagogice v ČR. Jitka absolvovala výcvik v counselling, Brief Solution Therapy přístup, systemic practice s dětmi, mládeží a rodiči.

Jitka získala prestižní Masters of Art jako organizační konzultantka v celosvětově proslaveném Tavistock institutu v Londýně.

0%
Úspěšnost koučinku
0
Dokončených projektů
0
Odkoučovaných hodin
0
Spokojených klientů
Katarína Šímová koučink Liberec

Ing. Katarína Šímová

je zkušená managerka, lektorka, konzultanka, koučka a mentorka. Většinu svého profesionálního života strávila v Mladé Boleslavi, kde pracovala ve vysokých pozicích v automobilovém průmyslu (automotive).

Katarína absolvovala výcvik NTI consulting Liberec a pokračuje výcvikem koučů v Systemickém institutu v Praze.

0%
V automotive
0
Dokončených projektů
0
Odkoučovaných hodin
0
Spokojených klientů
Jakub Kohout koučink Liberec

BSc. Jakub Kohout

Vystudoval Creative Online Design v ARU Cambridge. Spolupracoval také s University of Cambridge na CUTEC technologické konferenci. Zabývá se designem a tvorbou webových stránek, eshopů a jejich optimalizací pro vyhledávače. Rád fotí produkty pro své klienty nebo točí propagační videa. Baví ho také motion grafika v oblíbeném programu After Effects. Jakub používá moderní nástroje pro digitální marketing jako jsou PPC, Google Analytics, atd.

Má rád adrenalinové sporty jako je kitesurfing a snowboarding. Rád plave a a skládá hudbu pro potěšení v Ableton LIVE, Roland MC-505, AKAI a jiných sequencerech. Jakub pomáhá startupům a firmám s jejich online prezentací a marketingem.

Kontaktujte Jakuba pokud potřebujete odborníka pro Váš digitální projekt.

0%
Web design a SEO
0
Dokončených projektů
0
Odkoučovaných hodin
0
Spokojených klientů

Napišme si, zavolejme si

Spojte se s námi

Instagram
Pinterest

Kontaktní Informace

Dejte nám o sobě vědět

Vaše jméno
Fill out this field
Váš Email *
Please enter a valid email address.
Vaše telefonní číslo *
Fill out this field
Vaše zpráva *
Fill out this field
Menu